پرسش و پاسخ متداول

 • 01
  آیا پلتفرم DITV بر روی برندهای خاصی از نمایشگرها قابل اجراست؟

  خیر؛ پلتفرم DITV قابلیت اتصال به تمامی نمایشگرها را داراست و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. برای اجرای پلتفرم DITV حتی نیازی به نمایشگرهای اسمارت نیست و تنها داشتن یک درگاه HDMI کفایت می کند و در حال حاضر تمامی نمایشگرها دارای حداقل یک پورت HDMI هستند.

 • 02
  آیا برای اتصال به پلتفرم DITV نیاز به اینترنت در محل است؟

  پلتفرم DITV یک سیستم مدیریت نمایشگر به صورت آنلاین است و بالطبع برای اتصال نمایشگرها به پنل کنترل محتوا، باید دسترسی به اینترنت برقرار باشد.

 • 03
  آیا هر نمایشگر نیازمند یک دستگاه پخش کننده جداگانه است؟

  اگر مایل باشید همه نمایشگرها یک محتوا را نمایش دهند می توان از یک پخش کننده به همراه اسپلیتر تصویری استفاده کرد ولی در صورتیکه محتوای نمایشگرها با هم متفاوت باشند باید برای هر نمایشگر یک پخش کننده جداگانه نصب کرد.

 • 04
  آیا پلتفرم DITV قابلیت اتصال به نمایشگرهای عمودی را دارد؟

  با استفاده از پنل مدیریت DITV می توان محتوای مد نظر را به صورت عمودی طراحی کرد و بدون اینکه کیفیت محتوا کاهش پیدا کند و دفرمه شود، در نمایشگر نمایش داد. همچنین در حالت عمودی نیز می توان از کل صفحه به طور کامل استفاده کرد.

 • 05
  آیا سیستم DITV همیشه باید به اینترنت متصل باشد؟ در زمان قطع اینترنت چه اتفاقی می افتد؟

  در زمان قطع اینترنت، صفحه نمایش محتوایی را که قبلا از طریق اینترنت دریافت نموده را نمایش می دهد ولی دیگر امکان آپدیت و تغییر طرح تا زمان وصل مجدد اینترنت، امکان پذیر نیست.

 • 06
  در زمانی که نمایشگر به پلتفرم DITV متصل است آیا می توان شبکه های صدا و سیما را نمایش داد؟

  بله، با عوض کردن سورس نمایشگر از طریق ریموت آن، می توان شبکه های تلویزیونی را پخش کرد و در زمان نیاز دوباره سورس را تغییر داد.

 • 07
  پلتفرم DITV نمایشگرها با چه ابعادی را می تواند کنترل کند؟

  با استفاده از پلتفرم DITV می توان نمایشگرها با تمامی ابعاد (7 اینچ تا 1000 اینچ) را کنترل کرد و محتوای متناسب با آن ابعاد را پخش نمود.

 • 08
  آیا از نرم افزار DITV می توان به جای نرم افزارهای گران قیمت ویدیو وال استفاده کرد؟

  بله، می توان چند صفحه نمایش را به صورت ماتریسی در کنار هم قرار داد و یک ویدیو وال دومنظوره ایجاد کرد که هم قابلیت پخش محتوا به صورت یک ویدیو وال بزرگ را دارد و هم در صورت نیاز می توان در هریک از نمایشگرهای این ماتریس یک محتوای جداگانه و دلخواه پخش کرد.

 • 09
  محدودیت های طراحی در هنگام استفاده از پلتفرم DITV چیست؟

  با استفاده از پنل مدیریت محتوای DITV می توان هر طرح و محتوای دلخواهی را پیاده سازی و در نواحی مختلف نمایشگر جانمایی کرد. با استفاده از پلتفرم DITV هیچ محدودیتی در طراحی محتوای مورد نمایش وجود ندارد.

 • 10
  آیا در پنل کنترل محتوای DITV، طرح های از پیش آماده به صورت رایگان و یا برای خرید وجود دارد؟

  تیم تولید محتوا DITV یک طرح اولیه به صورت رایگان برای هر مشتری تولید می کند و از آن پس مشتری می تواند طرح های دلخواه خود را پیاده سازی کند و یا طرح های آماده موجود در پنل را با هزینه اندک خریداری کرده و از آنها در کسب و کار خود استفاده کند.